TINGIMUSED

 1. Tellimus tuleb esitada veebipoest ja jälgida toote juurde märgitud tarne tingimusi (toote valmimise aeg).
 2. Küsimuste ja täpsustuste korral saatke e-kiri info (at) lillen.ee või helistage +372 52 27 164.
 3. Ostuprotsess Lillen.ee e-poes:
  1. Leidke soovitud toode menüüst œPood.
  2. Tehke oma valik ja seejärel kuvatakse hind, toote omaduste ning koguse valik.
  3. Tehke valikud.
  4. Vajutage œ”Lisa korvi”. Koguseid saab hiljem muuta ostukorvis.
  5. Korrake punkte 1-4, kuni olete kõik soovitud tooted lisanud.
  6. Vajutage œ”Vaata ostukorvi”, et näha ostukorvi sisu ja teha vajalikke muudatusi. Muudatuste kinnitamiseks vajutage “œUuenda ostukorvi”.
  7. Vajutage “œMine kassasse”, et tellimus vormistada.
  8. Sisestage oma andmed: eesnimi, perekonnanimi, vajadusel ettevõtte nimi, e-posti aadress, telefoninumber ja aadress. Valige toote tarneviis – menüü “Kauba transport”.
  9. Tutvuge ja nõustuge käesolevate Lillen.ee e-poe tingimustega, lisades märke vastavasse kasti.
  10. Kauba eest tasumiseks on vaikimisi valitud – “Pangaülekanne tellimuse kinnitamisel”. Peale tellimuse kinnitamist  kuvatakse teile rekvisiidid, mille alusel makse teostada.
  11. Vajutage “œEsita tellimus”.
  12. Tellimuse korrektsel vormistamisel ilmub ekraanile teave tellimuse kinnitamise kohta. Samuti saadetakse vastav kinnitus Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui e-posti teel kinnitust ei tule, helistage lisainfo saamiseks telefonil +372 52 27 164.
 4. Kauba eest on võimalik tasuda pangaülekandega e-poe tellimuse kinnitusel esitatud andmete alusel.
 5. Tellimus on esitatud kui see on lõpuni vormistatud, ekraanile kuvatakse teave tellimuse kinnitamise kohta ning tellija antud e-postile on tulnud kinnituskiri.
 6. Tellimuse transportimiseks on kolm valikut – pakiautomaat, ise kaubale järele tulemine (sellisel juhul tehke ülekanne toote summas ja kirjutage märgete kasti, et soovite ise järele tulla) ja virtuaalsete toodete puhul alla laadimine.
 7. Koos kaubaga esitatakse kliendile arve, millel kajastub muuhulgas tellimuse number, üleantud kauba kogus, tasutud summa ning ettemaksu puhul märge tasumise kohta.
 8. Isikuandmete töötlemise kord:
  1. Kliendi poolt tellimuse esitamisel avaldatud isikuandmete (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress, aadress) töötlejaks on Lillen Oܜ.
  2. Meie ettevõte töötleb isikuandmeid ainult Teie tellitud kauba kätte toimetamiseks. Me ei edasta, müü ega avalikusta Teie andmeid kolmandatele osapooltele ilma Teie nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.
  3. Teil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete parandamist, sulgemist või kustutamist, va juhul, kui seadus sätestab teisiti.
  4. Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri aadressil info (at) lillen.ee või helistada numbril +372 52 27 164.