Meriinovillane tuttmüts – disaini ise!

Hind: 49.00 

Sulle meeldib ühe mütsi muster, aga teise värvilahendus? Siin saad valida ise mütsile lemmiku mustri, sooniku värvi ja lisavärvi mütsi põhiosasse. Sobilikud värvid vali välja meriinovillaste mütside või peapaelade lehelt. Siin meriinovillaste tuttmütside lehel on iga pildi all kirjas mütsi tegemisel kasutatud värvide nimetused – esimene on sooniku värv ja teine lisavärv.

Lisaks saad valida mütsituti tooni ning selle kas eelistad klassikalise lõikega mütsi või tagant pikemat ja avaramat (vt altpoolt näidiseid klikates valikule “Mütsituti tooni ja mütsi pikkuse näidised”).

Ootan põnevusega Sinu valikut! Mõnusat disainimist!

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Puhasta
Tootekood: 3000 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Müts on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Kõrvade juures on kahekordne soonik ning põhiosa on üleni mustriline, mistõttu on müts tõeliselt soe ja tuulekindel. Mütsi kaunistab kunstkarusnahast tutt.

Soovil korral saad tellimuse vormistamisel kirjutada “Märkused tellimuse kohta” kasti oma täpse peaümbermõõdu ja selle, kas eelistad, et müts on tihedalt ümber või pigem pehmelt.

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Tellimuse täitmise aeg on kuni nädal.

NB! Sobib nii naistele kui ka meestele!

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Kudumit võib lühiajaliselt leotada, tuti soovitame leotuskausist välja jätta. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama. Kuivanud kudumit võib viimistleda aurutamise abil.

Mütsituti tooni ja mütsi pikkuse näidised
Beež Tumebeež
Hall Tumehall
Valge
Klassikaline lõige Tagant pikem ja avaram

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?