Meriinovillane sall Rose

Hind: 63.00 

Rose sall on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Tegemist on torusalliga, kus ühe kihi saab soojalt ja tihedalt ümber kaela panna ning välimine kiht annab lisasoojuse ja kohevuse. Rose salli muster on samasugune nagu mütsil Freesia ja peapaelal Iris.

Puhasta
Tootekood: 8305 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Rose meriinovillase salli saab valida pea kõikides samades toonides nagu on valikus peapaelade, mütside ja tuttmütside juures.

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Tellimuse täitmise aeg on kuni nädal.

Miks on meriinovill väärtuslik?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides kudumile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Kudumit võib lühiajaliselt leotada, tuti soovitame leotuskausist välja jätta. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama. Kuivanud kudumit võib viimistleda aurutamise abil.