Meriinovillane peapael Iris – vali ise värv!

Hind: 35.00 

Näidiste hulgas ei olnud sobivat värvi? Vali sobiv värv kas mütside või tuttmütside lehelt, kus iga pildi all on kirjas mütsi tegemisel kasutatud värvide nimetused – esimene on sooniku värv ja teine lisavärv.

Ootan põnevusega Sinu valikut!

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Puhasta
Tootekood: 6620 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Peapael Iris on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Peapael on suurepärane valik sügiseste ja kevadiste tuuliste ilmadega. Talvisel ajal mugav valik neile, kes palju autoga liiguvad.

Soovil korral saad tellimuse vormistamisel kirjutada “Märkused tellimuse kohta” kasti oma täpse peaümbermõõdu ja selle, kas eelistad, et peapael on tihedalt ümber või pigem pehmelt.

Tellimuse täitmise aeg on kuni nädal.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

Miks on meriinovill väärtuslik?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides kudumile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida kudum sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida kudum põrandale rätiku peale kuivama.