Meriinovillane müts Freesia – vali ise värv!

Hind: 42.00 

Näidiste hulgas ei olnud sobivat värvi? Siin saad valida ise mütsile värvi. Vali sobiv värv kas peapaelade või tuttmütside lehelt, kus iga pildi all on kirjas mütsi tegemisel kasutatud värvide nimetused – esimene on sooniku värv ja teine lisavärv.

Ootan põnevusega Sinu valikut!

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Puhasta
Tootekood: 6005 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Freesia müts on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Müts on üleni kahekordne ja seetõttu tõeliselt soe ja tuulekindel.

Soovil korral saad tellimuse vormistamisel kirjutada “Märkused tellimuse kohta” kasti oma täpse peaümbermõõdu ja selle, kas eelistad, et müts on tihedalt ümber või pigem pehmelt.

Tellimuse täitmise aeg on kuni nädal.

NB! Sobib nii naistele kui ka meestele!

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

Miks on meriinovill väärtuslik?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Kudumit võib lühiajaliselt leotada, tuti soovitame leotuskausist välja jätta. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama. Kuivanud kudumit võib viimistleda aurutamise abil.