Meriinovillane müts Camellias helehall + valge / pikem mudel

Hind: 65.00 

Camellias mütsi kaunistab äge muster ja uhke kunstkarusnahast tutt. Müts on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Kõrvade juures on kahekordne soonik ning põhiosa on üleni mustriline, mistõttu on müts tõeliselt soe ja tuulekindel.

Puhasta
Tootekood: 3015-1-1 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Vali sobiv tuti värv kõrvalolevale “Mütsituti tooni näidised” valikule klikates.

Soovil korral saad tellimuse vormistamisel kirjutada “Märkused tellimuse kohta” kasti oma täpse peaümbermõõdu ja selle, kas eelistad, et müts on tihedalt ümber või pigem pehmelt.

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Tellimuse täitmise aeg on ca kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Kudumit võib lühiajaliselt leotada, tuti soovitame leotuskausist välja jätta. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama. Kuivanud kudumit võib viimistleda aurutamise abil.

Mütsituti tooni näidised
Beež Tumebeež
Hall Tumehall
Valge

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?