“Lõngast loomine. Kudumeid ja heegeldisi”

Hind: 19.90 

Pealkiri: “Lõngast loomine. Kudumeid ja heegeldisi”
Autor: Piret Lilleste

Ilmumisandmed: Varrak, 2017 (Tallinn)
Kirjeldus: 240 lk

 

Tootekood: 1010-1 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

See raamat on kõigile käsitööarmastajatele, kellele meeldib oma kätega ilu luua. Igal käsitööna valminud esemel, millesse on pandud tegija head soovid ja kätesoojus, on selle kandja jaoks rohkem kui vaid praktiline väärtus.

Raamatusse mahub käsitöö aastaring. Siin on rohkelt heegeldatud suviseid peakatteid ja mõned heegeldatud esemed kodu kaunistamiseks. Külmemaks ajaks on valik mütse, sokke, sääriseid, samuti kampsuneid ja kindaid. Kes vähegi käsitööd armastab teha, leiab siit igasse aastaaega midagi, mille kallal rahulikel hetkedel nokitseda. Paljude esemete puhul on tegemist äärmiselt lihtsa mustriga ja mõjule pääseb hoopis äge kirju lõng. Tasakaaluks on ka selliseid, mille kaunistamisel saab mõnuga oma loovust rakendada.

Lillen.ee lehelt soetatud raamatusse on võimalik tellida autori pühendus just Sulle või Sinu poolt valitud kingisaajale. Pühenduse teksti saad soovi korral ise sõnastada sisestades teksti toote infoväljale. Võid sinna sisestada ka ainult eesnime.

Lisaks Lillen.ee veebipoele on raamat “Lõngast loomine. Kudumeid ja heegeldisi” saadaval ka kõikides suuremates raamatupoodides.

Mõnusat lugemist ja isetegemist!