Käsitsi kootud müts Snowdrop

Hind: 54.00 57.00 

Snowdrop käsitsi kootud mütsile on lisatud mõnusas annuses nuppe, mis lisavad peakattele isikupära ja veidi vallatut olekut.

Puhasta
Tootekood: 3040 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Snowdrop mütsi lisandiks on mütsiga sama värvi pael ja lips või lips koos kaunistuskiviga (nagu valgel näidisel), mis toovad esile naiselikuma poole. Samas võid valida selle mütsi ka ilma kaunistusteta, sellisel juhul sobib see väga hästi ka sportlikumate riietega. Müts on kootud eriliselt soojast ja imepehmest meriinovillast.

Vali sobiv lõnga toon kõrvalolevale “Lõnga värvide näidised” valikule klikates.

See müts sobib väga hästi kokku meeste ja poiste mütsiga Nightshade.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Lõnga värvide näidised
Lõnga toonid võivad sõltuda ekraani seadetest. Reaalsusele vastavam toon on näha konkreetsel mütsil.

Roosa Hall
Must Lilla
Beež Sinine
Oliiviroheline

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?