Käsitsi kootud müts Sunflower

Hind: 58.00 

Sunflower mütsi kaunistavad säravad värvid ja erinevad mustrid ning uhke tutt. Müts on käsitsi kootud eriliselt soojast ja imepehmest meriinovillast ning kaitseb Sind ka kõige külmema ilmaga.

Puhasta
Tootekood: 3020-1-2 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Sunflower müts sobib superhästi tumedaid ja praktilisi talveriideid säravamaks muutma. Mõnusalt värviline müts on kindel pilgupüüdja. Iga müts saab natuke erinev ja eriline, kuid üldmulje on sarnane pildil olevaga.

Kui soovid kunstkarusnahast tutti, siis vali sobiv värv “Mütsituti toon” valikule klikates.

Lõng: 100% pehme meriinovill.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Mütsituti toon
Beež Tumebeež
Hall Tumehall
Valge

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?