Käsitsi kootud müts Nightshade – meestele

Hind: 58.00 


Nightshade on klassikaline ja soliidne käsitsi kootud meeste ja poiste müts talviseks ajaks. Sobib kandmiseks nii viisaka talvemantliga kui ka spordijopega. Soovi korral saad mütsile ka tuti valida.

Puhasta
Tootekood: 3110 Kategooria:
Soovita ja jaga sõpradega:

Kirjeldus

Müts on kootud eriliselt soojast ja imepehmest meriinovillasest lõngast.

Vali sobiv lõnga ning tuti värv kõrvalolevale “Lõnga ja mütsituti toon” valikule klikates.

Lõng: 100% pehme meriinovill.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Lõnga ja mütsituti toon
Lõnga toonid võivad sõltuda ekraani seadetest. Reaalsusele vastavam toon on näha konkreetsel mütsil.

Sinine Hall
Must Oliiviroheline
Beež
Beež Tumebeež
Hall Tumehall

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?