Postitatud

Tere tulemast!

Mul on suur rõõm tervitada Sind minu käsitöölehel. Käsitöö ja eriti mütside kudumine on olnud minu kirg väga kaua. Mind inspireerivad pehmed, naturaalsed ja ilusate värvitoonidega lõngad. Usun, et paljud käsitöö armastajad on minuga nõus, et head lõnga ei ole kunagi liiga palju ja lõngapoes on võimalik heas mõttes hulluda.

Juba enne käsitööraamatu (Kudumite lummuses. Mütsid, sallid, kindad) ilmumist, aga veel hoogsamalt peale selle ilmumist, on minu käsitöö vastu suurt huvi tuntud ja nüüd on aeg küps alustada päris oma ettevõttega. See on minu jaoks väga suur asi ja ma olen mõnusalt elevil. Nii nagu mulle meeldib kudumite loomisprotsess, meeldib mulle väga ka kõige muu juures midagi uut ja huvitavat käivitada. Sellest tulev põnevus inspireerib ja annab energiat.

Selle lehe loomisel on mulle kõige suuremaks abiks olnud minu armas abikaasa Andres. Samavõrd oluline on minu fotograafist õe Merit Hirvoja-Tamme panus, kuna tema tehtud on kõik lehel leiduvad pildid. Suurimad tänud teile! Ja loomulikult olen väga tänulik oma lastele, kes on äärmiselt kannatlikud, kui emme jälle ütleb, et veel üks müts on vaja ära pildistada 🙂

Soovin kõigile pehmeid ning lummavaid kudumeid!

Piret

Soovita ja jaga sõpradega: