Meriinovillane müts Foxglove virsik + kakao

Hind: 35.00 

Foxglove mütsi kaunistab popp muster ja uhke kunstkarusnahast tutt. Samas saab valida mütsile ka lõngast tuti! Müts on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Kõrvade juures on kahekordne soonik ning põhiosa on üleni mustriline, mistõttu on müts tõeliselt soe ja tuulekindel.

Foxglove mustriga mütsi saab valida kõikides samades toonides nagu on Peppermint mütsi puhul valikus. Soovides mütsi muus värvitoonis kui pildil, lisa tellimuse tegemisel kommentaaride kasti sellekohane märge – näiteks hall + valge (see tähendab halli soonikut ja valget lisalõnga põhiosas). Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Puhasta
Tootekood: 3200-1-1-1 Kategooria:

Kirjeldus

Foxglove on ideaalne kaaslane igasuguse ilmaga värskes õhus viibimiseks. Vali sobiv tuti värv kõrvalolevale “Mütsituti toon” valikule klikates.

Tellimuse täitmise aeg on kuni viis päeva.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Mütsituti toon
Helebeež Tumebeež
Hall Valge

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?