Meriinovillane müts – disaini ise!

Hind: 37.00 

Sulle meeldib ühe mütsi muster, aga teise värvilahendus? Siin saad ise valida mütsile lemmiku mustri, sooniku värvi, lisavärvi põhiosasse ning mütsituti tooni. Ootan põnevusega Sinu valikut! Mõnusat disainimist!

Müts on kootud soojast ja pehmest meriinovillasest lõngast. Kõrvade juures on kahekordne soonik ning põhiosa on üleni mustriline, mistõttu on müts tõeliselt soe ja tuulekindel. Mütsi kaunistab kunstkarusnahast tutt.

Küsimuste tekkimisel kirjuta julgelt info@lillen.ee.

Puhasta
Tootekood: 3210-1 Kategooria:

Kirjeldus

Sobilikud värvid vali välja meriinovillaste mütside lehelt, kus iga pildi all on kirjas mütsi tegemisel kasutatud värvide nimetused – esimene on sooniku värv ja teine lisavärv.

Tellimuse täitmise aeg on kuni viis päeva.

NB! Sobib nii naistele kui ka meestele!

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Mütsituti toon
Helebeež Tumebeež
Hall Tumehall
Valge

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?