Käsitsi kootud peapael Windflower

Hind: 39.00 42.00 

Windflower on pehme ja soe aksessuaar kuumaverelistele ning hea sissejuhatus talve tulekuks.

Puhasta
Tootekood: 3100 Kategooria:

Kirjeldus

Windflower on eriti naiselik ja pilkupüüdev aksessuaar. Käsitsi kootud peapael on pehmest ja soojast meriinovillasest lõngast. Väikese aktsendina on lisatud Swarovski kristallist süda ja lips.

Vali sobiv lõnga toon kõrvalolevale “Lõnga värvide näidised” valikule klikates.

Lõng: 100% pehme meriinovill.

Peapael sobib väga hästi kokku laste mütsiga Fuchsia.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides peapaelale võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida peapael põrandale rätiku peale kuivama.

Lõnga värvide näidised
Lõnga toonid võivad sõltuda ekraani seadetest. Reaalsusele vastavam toon on näha konkreetsel kudumil.

Roosa Hall
Must Lilla
Beež Punane
Tumehall Naturaalvalge
Sinine Tugev roosa
Oliiviroheline

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?


Sulle võib meeldida ka…