Käsitsi kootud müts Mallow – meestele

Hind: 48.00 

Mallow on klassikalise joonega kuid väikeste krutskitega käsitsi kootud meeste ja poiste müts.

Puhasta
Tootekood: 3090 Kategooria:

Kirjeldus

Mallow mütsi ilmestab eritasandiline soonikuosa lõpetamine ning mehelikult tugeva joonega palmik mütsi ühel küljel. Mallow on pehmest meriinovillast kootud silmapaistev kevad-sügisene müts. Talviseks ajaks sobib hästi neile, kes liiguvad palju autoga.

Vali sobiv lõnga toon kõrvalolevale “Lõnga värvide näidised” valikule klikates.

Idee! Vali isale ja pojale kas täpselt ühesugused või erinevat värvi lõngast samasugused mütsid.

Lõng: 100% pehme meriinovill. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi, seetõttu võivad erinevad lõngatokid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid.

See müts sobib väga hästi kokku naiste ja tüdrukute mütsidega Blossom, Honeyflower, Lotus, Jasmine ja Daisy.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Lõnga värvide näidised
Lõnga toonid võivad sõltuda ekraani seadetest. Reaalsusele vastavam toon on näha konkreetsel mütsil.

Helehall Naturaalvalge
Tumesinine Mereroheline
Kirju (sinine+lilla+roosa) Kirju (sinine+bordoo)
Beežikas hall Lillakas sinine
Sinisekirju

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?