Käsitsi kootud müts Blossom

Hind: 46.00 49.00 

Blossom on pehmest meriinovillast käsitsi kootud naiselik kevad-sügisene müts. Talviseks ajaks sobib hästi neile, kes liiguvad palju autoga. Näo ümber on pehme kuid tihe ripskoes äär, mis hoiab kõrvad soojas.

Puhasta
Tootekood: 3013 Kategooria:

Kirjeldus

Blossom mütsi saad endale ise disainida. Vali sobilik mütsi lõnga toon kõrvalolevale “Lõnga värvide näidised” valikule klikates ning lisa kaunistuseks just sellist värvi lill nagu Sulle meeldib. Selleks on Sul kolm võimalust:

  1. üleni ühte värvi müts ja lill (nagu näidistel tumelilla ja tumesinine),
  2. müts ühte värvi ning lill ja mütsi alläär teist värvi (nagu näidisel mereroheline, kaunistused tumelillad),
  3. müts ja lill ühte värvi ning lille õite ääres ja mütsi allääres on aktsendiks mingi muu toon (nagu näidisel).

Mõnusat disainimist ja naudinguga kandmist!

Idee! Disaini müts emale ja tütrele vastupidistes värvides. Näiteks lapsele sinine müts lilla lillega ning emale lilla müts sinise lillega!

Lõng: 100% pehme meriinovill.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Lõnga värvide näidised
Lõnga toonid võivad sõltuda ekraani seadetest. Reaalsusele vastavam toon on näha konkreetsel mütsil.

Helehall Heleroosa
Naturaalvalge Fuksiaroosa
Kirju (sinine+bordoo) Tumelilla
Tumesinine Mereroheline
Kirju (sinine+lilla+roosa) Roosakirju
Beežikas hall Lillakas sinine
Sinisekirju

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?