Käsitsi kootud müts Freesia

Hind: 55.00 

Freesia mütsi kaunistavad põnevad palmikud ja uhke kunstkarusnahast tutt. Müts on käsitsi kootud eriliselt soojast ja imepehmest meriinovillast ning kaitseb Sind ka kõige külmema ilmaga.

Puhasta
Tootekood: 3020-1-1 Kategooria:

Kirjeldus

Freesia mütsiga tunned ennast nii mõnusalt, et võiksid lausa lumehange hüpata.

Vali sobiv lõnga ning tuti värv kõrvalolevale “Lõnga ja mütsituti toon” valikule klikates. Mütsituti toonide näidistel on kõik suured mütsitutid, kui soovid pisemat, siis vali väike mütsitutt.

Lõng: 100% pehme meriinovill.

See müts sobib väga hästi kokku meeste ja poiste mütsiga Nightshade.

Tellimuse täitmise aeg on kuni kaks nädalat.

Kuidas mõõta peaümbermõõtu?

 

Meriinovillase kudumi pesemine!

Soovides mütsile võimalikult pikka eluiga soovitame villasest lõngast tooteid pesta käsitsi. Pesemiseks on hea kasutada villapesuks mõeldud pesuvahendit. Enne pesu kudumeid leotada ei soovita. Pesuvee temperatuur võiks olla madal (kuni 30 kraadi) ning kudumeid tuleb pesta õrnalt, sest tugevalt hõõrudes vanub lõng ära. Suurema vee saab peale pesemist kudumit kokku surudes välja pigistada, väänamine venitab kudumi välja. Kudumeid on hea kuivatada tasapinnal, näiteks asetada kuivatusrestile õhuke köögirätik ning vormida müts sinna peale – õhu liikumine aitab kudumil kiiremini kuivada. Teine variant on kasutada sooja kivipõrandat ning vormida müts põrandale rätiku peale kuivama.

Lõnga ja mütsituti toon
Lõnga toonid võivad sõltuda ekraani seadetest. Reaalsusele vastavam toon on näha konkreetsel mütsil.

Roosa Hall
Must Lilla
Beež Punane
Tumehall Naturaalvalge
Sinine Oliiviroheline
Hall Helebeež
Tumebeež Valge

Malabrigo lõngu toodetakse pere-ettevõtte poolt Uruguays. Lõngade valmistamisel kasutatakse vaid kõige pehmemat meriinovilla lammastelt, kes saavad vabalt mägedes ringi jalutada. Tõenäoliselt seepärast kannab ka lõng endas äärmiselt head energiat. Malabrigo lõngad värvitakse käsitsi. Seetõttu võivad erinevad partiid omada väikeseid värvierinevusi, kuid on kõik alati äärmiselt kaunid ja inspireerivad. Ettevõtte on rohelise mõtteviisiga ning Malabrigo lõngadel on Oeko-Tex sertifikaat. See tähendab, et lõng on vaba paljudest kahjulikest ainetest, mida tihti tootmises kasutatakse. Malabrigo lõng on tõeliselt pehme ja naturaane kvaliteetlõng.

LOE: Miks on meriinovill väärtuslik?